Як використовувати фалоімітатор: отримайте оргазм із загинанням пальців ніг всього за кілька поштовхів!

Знаючи кращі техніки та положення при використанні фалоімітатор у, ви отримаєте більш безпечний та приємний досвід.

Техніки гри з фалоімітатором

Крім постійного поштовху, існує кілька способів використання фалоімітатора. Якщо ви втомилися від рухів всередину та назовні і хочете отримати максимальну віддачу від свого фалоімітатора, ось кілька технік, які ви повинні спробувати:

Короткі та швидкі удари

Коли ви використовуєте фалоімітатор з цією технікою, ви робите короткі та неглибокі поштовхи у піхву або задній прохід. Замість того, щоб вставляти весь фалоімітатор, ви просто кладете всередину близько 1/3 іграшки. Так як нервові закінчення розташовані приблизно на 2-3 дюймах у піхву і прямо біля анального отвору, ви не пропустите можливість зробити глибокі поштовхи.

Глибокий поштовх

Якщо ви з тих, хто воліє наповнюватися вщерть, то це найкраща техніка для вас. Для цього методу просто введіть фалоімітатор по всій довжині піхви для інтенсивної стимуляції. Просто пораду, тримайте напоготові тонни мастила і вибирайте фалоімітатор, який досить твердий і не гнеться, наприклад, скляний фалоімітатор. Вибирайте і більш гладкі фалоімітатори — сильно загострені фалоімітатори можуть бути дуже складними для використання при виконанні цієї техніки.

Розгойдування

Для цієї техніки ваш ділдо нахилений донизу. Коли ви натискаєте на нього, то кінчик фалоімітатора чинить тиск на нижню частину піхви (задню стінку). При цьому ви все одно отримаєте відчуття, схоже на поштовх. Але у вас буде додаткова стимуляція клітора навколо входу в піхву. Щодо тих, хто планує анальне проникнення, ми не пропонуємо використовувати цей метод. Використовуйте простіші техніки анального проникнення.

Крутиться навколо фалоімітатор у

Для цього методу ви збираєтеся вставити ділдо у піхву/анус, а потім перевернути його після введення. Деякі вважають за краще використовувати свій фалоімітатор з цією технікою, тоді як інші вибирають поштовхи. Якщо ви хочете спробувати це, просто переконайтеся, що фалоімітатор не має гострого кута на кінчику.

Стимуляція точки G

Це обернена техніка гойдання. Для цього ви збираєтеся збільшити тиск на верхню частину піхви, на якій знаходиться точка G. Притисніть фалоімітатор до верхньої частини стінки піхви (передньої стінки), потім проведіть кінчиком фалоімітатора через точку G, витягаючи її назовні. Продовжуйте рухатися, поки не досягнете кульмінації. Ми також пропонуємо використовувати цей метод при анальному проникненні у хлопця, оскільки за допомогою цієї техніки ви можете стимулювати простату вашого чоловіка.

Отримай секс у Києві за декілька кроків.

ім'я
Пошта
Твій коментар